no picture

Anders Ebsen (AE)

Pædagog

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

no picture

Ann-Sophie Stilling (AS)

Lærer/Pædagog

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

berit andersen

Berit Møller Andersen (BMA)

Pædagog

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

britt augustsen

Britt Augustsen (BA)

Lærer

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

ditte ebsen

Ditte Ebsen (DE)

Viceskoleleder

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

henning west

Henning P. West (HW)

Lærer

henning.west@trelleborgfriskole.dk

jakob busch

Jakob Busch Andersen (JBA)

Lærer

jakob.andersen@trelleborgfriskole.dk

jens augustsen

Jens Hass Augustsen (JA)

Lærer

jens.augustsen@trelleborgfriskole.dk

jette raagaard

Jette Raagaard (JR)

Lærer

jette.raagaard@trelleborgfriskole.dk

MarieM

Marie Mortensen (MM)

Lærer

marie.mortensen@trelleborgfriskole.dk

 pernille riis

Pernille Riis Arndt (PR)

Lærer

pernille.riis@trelleborgfriskole.dk

sara jensen

Sara Louise Jensen (SJ)

Lærer

sara.jensen@trelleborgfriskole.dk

Soren

Søren Andersen (SA)

Lærer

soeren.andersen@trelleborgfriskole.dk

TinaD

Tina Düsterdich (TD)

Skoleleder/Lærer

tina.dusterdich@trelleborgfriskole.dk

tina madsen

Tina Madsen (TM)

Pædagog /SFO-leder

tina.madsen@trelleborgfriskole.dk

Toivo

Toivo Hybholt (TH)

Lærer

toivo.hybholt@trelleborgfriskole.dk

Trelleborg Friskole, Strandvejen 121, Hejninge, 4200 Slagelse - tlf. 51 23 51 31 - kontor@trelleborgfriskole.dk